לשליחת מייל  050-3112211  יוטוב  לינקד אין  גוגל+  פייסבוק 

מעצבים את חדר השינה שלכם


חדר השינה הוא החלל הפרטי והאינטימי שלנו. בחלל זה אנחנו יכולים להיות הכי אמיתיים עם עצמנו ולחוש תחושות ביטחון וחום שרוב הפעמים אינן קיימות מחוץ לחדר. בחדר השינה ניתן להתפרק רגשית, לישון, לנוח, לקרוא ספר, לעשות אהבה וכל מה שעולה על רוחנו. זהו המבצר הפרטי שלנו ומסיבות אלו חשוב שחדר זה יעוצב בהתאמה מלאה לאישיות, העדפה הסגנונית שלנו ואורח חיינו.

 

תחום עיצוב חדרים לשינה

אם בעבר הלא רחוק עיצוב חדרי השינה הסתכם אצל רוב האנשים בישראל במיטה זוגית, שתי כונניות, ארון בגדים ומראה. כיום המצב שונה לחלוטין וזאת משום התפתחותו של תחום עיצוב הפנים. בשנים האחרונות ניתן לראות ברוב הבתים חדר שינה בצבעים, סגנון וסוגי ריהוט המתאימים לדיירי הבית המתגוררים בו. יש אפשרות להחליט על חדר שיעוצב בסגנון רומנטי, סגנון הייטק, סגנון כפרי, סגנון לואי ותמיד יש לוודא שכל הריהוט אותו קונים לחדר זה אכן מתאים לגודלו. דבר חשוב נוסף לגביו יש לקבל החלטה הוא האם מעוניינים בחדר בהתאמה אישית או בחדר שינה מתוך קולקציה קיימת.

 

חדר השינה – נקודות שחשוב לקחת בחשבון

חברה - חשוב לבחור ולקנות את חדר השינה או לעצב את חדר השינה אצל חברה שמומחית בתחום זה ויכולה להציג בפני הלקוח מוניטין מוצלח ותיק עבודות מרשים אליו מתחבר הלקוח מבחינה העדפה סגנונית.

התאמה - יש להחליט האם מעוניינים לפנות אל מעצב פנים שיתאים לכם באופן אישי את עיצוב חדר השינה מתוך קולקציה קיימת או אצל איש מקצוע שמומחה במלאכת הריהוט לחדרי השינה.

גודל החלל - כל ההחלטות צריכות להיות מותאמות לגודלו של חדר זה וזאת על מנת שלאחר עיצובו הוא לא יראה צפוף מדי או מנוכר.

אחסון – אחד הדברים החשובים בכל חדר הוא אמצעי האחסון (וזאת מלבד הארון) יש לקבל החלטה האם מעוניינים במיטה עם ארגז מצעים.

גבס - יש אפשרות להזמין מומחים לעבודות גבס בחדר השינה על מנת שייצרו עבורכם כל מיני נישות ייעודיות, כמו למשל נישה לטלוויזיה, מדפים מגבס לספרים ועוד.

ריצוף – הריצוף משמעותי מאוד בחדרי שינה שכן הוא משפיע על המראה של כל החדר. כאן ניתן לבחור פרקט למינציה עם דוגמה מרשימה ובאותו גוון שיעניק לחדר השינה תחושה של חלל מואר ומאוורר, לבחור בשטיחים מתאימים או באריחים שמותאמים לסגנון העיצוב בו אתם מעוניינים.

 

לסיכום, כיום כל אחד יכול לזכות באותו חדר שינה עליו חלם, אם הכוונה היא אל חדר בעיצוב יוקרתי, עיצוב כפרי ביתי וכל סגנון עיצובי אחר בו הוא מעוניין.