לשליחת מייל  050-3112211  יוטוב  לינקד אין  גוגל+  פייסבוק 

בחירת מוצרי חשמל להשלמת עיצוב המטבח

המטבח מהווה חלק חשוב ומרכזי בעיצוב הפנים של הבית, כאשר המגמה הדומיננטית בתחום עיצוב המטבח הינה לבחור מוצרי חשמל אשר משתלבים במטבח, מבחינת צבע, צורה, גוון, על מנת ליצור מראה אחיד והרמוני. באופן כזה המטבח יכול להיות פרקטי, נוח להתנהלות, בישול ואפיה ובמקביל מעוצב בהתאם לטרנדים הכי אופנתיים שיש, הכול עניין של בחירה נכונה שלפרטיי עיצוב.

הרמוניה עיצובית במטבח או להפך?

ניתן לומר כי קיימות שתי מגמות בעיצוב פנים של המטבח, האחת דוגלת במראה אחיד והרמוני, מבחינת הצבע, המרקם, הסגנון של כל המטבח, מבחינת הארונות, הכלים ואפילו מוצרי החשמל, כדוגמת תנור בנוי שייבחר בגוון לבן, במטבח שגם הוא כולו לבן, כך שכמעט ולא ניתן להבחין שיש תנור, אלא הוא הופך לחלק בלתי נפרד במטבח.

ולעומת זאת, קיים סגנון של עיצוב שמעדיף ליצור נקודות צבע ועניין, באמצעות הכנסת פריטים בצבע שונה דווקא מהצבע של כל המטבח, כך למשל במטבח שכול כולו עץ, בוחרים בקולט אדים בגון כסוף ומעניקים למטבח מעין טוויסט עיצובי, השובר את כל העיצוב לקו אחר, שונה ודינמי. הבחירה בין שני סגנונות אלה, תלויה בסגנון ובטעם האישי של כל אחד מאתנו.

באיזה שלב של עיצוב המטבח כדאי להזמין את מוצרי החשמל ?

כאשר אתם עומדים לקראת שיפוץ מטבח או רכישת מטבח חדש לגמרי, כדאי ונכון במסגרת התכנון העיצובי של המטבח, להתייחס למוצרי החשמל שעומדים להכניס למטבח, יש לתכנן את המיקום, הגודל והצבע של מוצרי החשמל שישתלבו באופן המדויק ביותר במטבח, שכן אף אחד לא רוצה לגלות לאחר שבניית המטבח הסתיים, שהמרווח שנועד לתנור אינו מתאים, ויש צורךלמצוא פתרונות פחות טובים כדי לסדר זאת.

ניתן ורצוי במידה ואין לכם יכולת עיצובית לקחת מעצב פנים, שיתכנן את המטבח, בהתאם לסגנון האהוב עליכם, תוך התייחסות גם לצרכים שיש להתנהלות במטבח, שכן, יש הבדל בין מטבח שצריך לתכנן עבור משפחה גדולה, שבה מבשלים ואופים באופן שוטף, לבין זוג צעיר שאינו חובב בישול ושמרבית הכנת האוכל עוברת דרך המיקרוגל.

נראה אם כן, כי יש להתחשב בבחירת מוצרי החשמל בעת עיצוב הפנים של המטבח, כדי לקבל את התוצאה העיצובית הרצויה. קיימים מגזינים לעיצוב מטבחים, כך שניתן בקלות רבה לקבל רעיונות לעיצוב, כמו גם להתייעץ עם מעצב מטבחים מקצועי שיתאים לכם את כל הדרוש לקבלת מטבח מעוצב ופרקטי, בהתאם לטעם האישי.

 

חזרה למאמרים

מיקה פז – אדריכלות פנים ועיצוב

 לקבלת ייעוץ ראשוני חינם - 050-3112211