לשליחת מייל  050-3112211  יוטוב  לינקד אין  גוגל+  פייסבוק 

האם כדאי להתקין תריסי אלומיניום?

תחום השיפוצים בבית הוא תחום אשר תמיד משתנה ומתחדש, בעיקר מבחינת המוצרים והחומרים שבהם עושים שימוש. כל פעם יוצאים מוצרים חדשים לשוק עם תכונות חדשות ומשופרות ומשתלטות על תחום הבנייה והשיפוצים. כמובן שכוחות השוק פועלים כאן ותמיד יש חיפוש אחר תכונות ומאפיינים של מוצרים זולים יותר; מוצרים עמידים יותר; מוצרים קלים יותר; חומרים שניתן לעשות בהם דברים שפעם נחשבו לבלתי אפשריים; חומרים המאפשרים בנייה מהירה וכו׳. אחד החומרים המעניינים ביותר של עולם השיפוצים הוא האלומיניום.

 

בזכות תכונותיו המיוחדות של האלומיניום הוא ממלא תפקידים שונים בתחומי הבנייה והשיפוצים ומחליף הרבה מאוד מוצרים מסורתיים העשויים מחומרים אחרים. אחת הדוגמאות הטובות הממחישות מה שאמרתי היא השימוש של אלומיניום בתריסים. בעוד בעבר כל התריסים היו עשויים מפלסטיק ולפני כן מעץ, היום האלומיניום נעשה נפוץ מאוד בהתקנת תריסים. אז האם בכלל כדאי להתקין תריסי אלומיניום? האם כדאי או לא כדאי זוהי כבר החלטה שלכם, אבל הרשו לנו לספר לכם על היתרונות של עבודות אלומיניום לתריסים.

 

צבעים - בעוד תריסי הפלסטיק מגבילים אתכם לצבע אפור או צבע לבן, תריסי האלומיניום מגיעים במחבר צבעים שונים. מבחר הצבעים והאפשרויות פותח בפניכם דלתות חדשות בתחום העיצוב ומאפשר צבעים שלא היו קודם בתריסי הפלסטיק.

 

עמידות - אם כבר הזכרנו את הצבעים אז זוהי ההזדמנות לעבור ולהזכיר את נושא העמידות של תריסי אלומיניום. בראש ובראשונה תוכלו לראות שתריסי אלומיניום אינם דוהים בשמש כמו תריסי הפלסטיק ושומרים על מראה חדש לאורך שנים. תריסי הפלסטיק תחת השמש הקופחת במהרה מצהיבים. אך העמידות הגבוהה של תריסי האלומיניום היא הרבה יותר מנושא הצבע. אלומיניום הוא מתכת, אמנם קלה אבל מספיק חזקה לעמוד בפני פגעי מזג האוויר. תריסי הפלסטיק הישנים אשר נמצאים הרבה זמן בשמש נחלשים ובסופו של דברים מתחילים להישבר, דבר שאינו מתרחש עם תריסי אלומיניום. אין שום צל של ספק שתריסי האלומיניום עמידים לאורך זמן והם השקעה משתלמת ביותר.

 

סוגים שונים - ישנם סוגים שונים של תריסים מאלומיניום: ישנם תריסי הזזה, גלילה ופתיחה וכמובן שניתן בהפעלה ידנית והפעלה חשמלית (דבר מאוד מקובל היום) . כלומר ניתן להתאים לכל מבנה ולכל אדם את התריסים המתאימים לצרכיו ולטעמו האישי.

 

אסתטיקה ועיצוב - תריסי אלומיניום הם בעלי מראה אסתטי מהרבה יותר מרשים מתריסי פלסטיק. בזכות מגוון הצורות והשיטות להתקנתם ובזכות הצבעים השונים ניתן ליצור התאמה עיצובית טובה יותר לבית בעזרת תריסי אלומיניום.