לשליחת מייל  050-3112211  יוטוב  לינקד אין  גוגל+  פייסבוק 

עיצוב דירות מקבלן


לקבלת תוצאות מקסימליות לעיצוב דירה חדשה מקבלן כבר בשלב בניית הדירה או בית, בעזרת תכנון מקצועי יחד עם הרצונות והצרכים שלכם תוכלו לקבל דירה או בית חדש שתתאים בדיוק לאופי ולצרכים האישיים שלכם ללא פשרות.


איך לעצב דירה מקבלן שרכשתם בבניין דירות

הקבלן בונה את כל הדירות בפרויקט על פי תוכניות סטנדרטיות שתכנן אדריכל הפרויקט, עיצוב דירות מקבלן מתאימות לכולם – מה שנקרא סטנדרט ואתם רוצים שהדירה שלכם תהיה מותאמת וייחודית לצרכים ולאופי שלכם. דירה חדשה מעוצבת בסגנונכם.

 

עיצוב דירה בשלבים מוקדמים של הפרויקט מאפשר לקבלן לערוך שינויים בתוכניות המקור שיהיו על פי הצרכים האישיים שלכם כגון: סידור הקירות, מיקומי אינסטלציה וחשמל.

 

כמו כן, יש באפשרותכם לבחור את חומרי הגמר שמהם הדירה תבנה מתוך רשימת הספקים שהוא מעמיד לרשותכם כגון: בחירת ריצופים וחיפויים, דלתות מטבח וכלים סניטרים. כל אלה כמובן בהתאם לשלב בו רכשתם את הדירה וזמן הביצוע בשטח. שינויים אלא כרוכים בדרך כלל בתשלום לקבלן על פי ההסכם שעליו חתמתם בזמן הרכישה.

 

מהם הכלים לעיצוב דירה מקבלן ואיך מתחילים?

על מנת לעזור לכם לבצע את השינויים ולקחת את ההחלטות הנכונות, נעשה הכרות בתוכניות המקוריות וגם עם הצרכים והרצונות שלכם. ביחד נתאים את התוכניות הסטנדרטיות של הקבלן לעיצוב אותו תרצו ולסגנון שתרצו לשדר בדירה החדשה.

 

עיצוב דירות יוקרה יכול להיות גם עיצוב לדירת הקבלן שלכם והתוצאה תשדר יוקרתיות אסתטיקה ויופי שייחודיים לכם. לאחר פגישת הכרות ביננו וניתוח מעמיק של התוכניות המקוריות אבצע בעבורכם את השינויים בתוכניות שאותן תוכלו להגיש למתאם הפרויקט (הנציג של הקבלן) סט תוכניות לשינוי ולביצוע כגון: תוכנית אדריכלית הכוללת העמדת ריהוט, בניה, חשמל ותאורה, אינסטלציה,מטבח, מיזוג אויר, תוכנית בניה לגבס הכוללות הנמכות למנהן נישות ועוד...


כל אלה יהוו תוכניות בסיס לכל עיצוב דירה חדשה מקבלן.

 

חשוב לומר עיצוב דירות קטנות מקבלן כמו עיצוב דירות גדולות מתחיל במחשבה מעמיקה וניתוח הרצונות האישיים שלכם בשילוב הליווי המקצועי שלנו.

 

כמו כן, ניתן לקבל ליווי לבחירת החומרים מתוך רשימת הספקים שהקבלן העמיד לרשותכם, החומרים מהם תבנה הדירה גם הם משפיעים על העיצוב והאווירה אותה נרצה לקבל בתוצאה הסופית והייחודית בעבורכם. בסוף בסוף גם פיקוח וביקורים באתר הפרויקט על פי השלבים שבו יבצע הקבלן את העבודה בפועל.
 

עיצוב פנים דירה מקבלן עיצוב דירה חדשה מקבלן עיצוב דירה מקבלן

תהליך עבודה


שלב ראשון: הכרות תוכניות הפרויקט והצרכים האישיים שלכם

בשלב זה נחקור את התוכניות המקוריות ונשאל את השאלות הרלוונטיות לצרכים האישיים והפרטיים שלכם זהו שלב התכנון שלאחריו יוכל לקבל הקבלן סט תוכניות שיהיו מושלמות לצרכים שלכם עם כל השינויים הנדרשים בשלב זה נתכנן ונעצב את דירת חלומותיכם. טיפים לעיצוב דירות קטנות מקבלן.

שלב שני: תוכניות עבודה לעיצוב דירה או בית מקבלן

בשלב זה נפגש עם מתאם השינויים מצד הקבלן וביחד נערוך את כל השינויים הרלוונטים והרצויים לשינוי תכניות שינויי בניה, תוכנית שינויי אינסטלציה, תוכניות שינויי חשמל/תאורה, תוכניות שינויי מיזוג אויר לפיהם ולאחר חתימה שלכם יבנה הקבלן את דירתכם.

שלב שלישי: בחירת חומרים וליווי אצל ספקי הפרויקט

בשלב זה אלווה אתכם בבחירת החומרים אל מול ספקי הפרויקט שהקבלן בחר. ביחד נבחר את הריצופים והחיפויים הכלים הסניטרים, דלתות ותכנון המטבח.
 

בחירת החומרים הוא שלב חשוב כאן זוהי ההזדמנות שלכם לבחור מתוך ההצעות שהקבלן בחר אצל כל ספק וספק או לשדרג ולשנות לחומרים שאותם אתם תאהבו ואלו הם שיתנו את הטון העיצובי והמראה שתבחרו. בחירות אלו ישלימו את התכנון מבחינה אסתטית – בחומרים, בצבעים ובטקסטורות.

שלב רביעי: פיקוח

לאחר שסיימנו את התכנון ובחירת החומרים הקבלן יקח את כל הנתונים והתוכניות ויתחיל במלאכת הבניה על פי השינויים שנדרשו.


מכאן נשאר לנו לפקח על הביצוע ולבדוק משלב לשלב שאכן הוא מבצע את השינויים כפי שביקשנו הפגישות נקבעות בשטח הבניה לאחר סיום כל שלב ושלב בבניה בתאום עם מנהל הפרויקט ועל פי התקדמות הבניה בפועל.
 

כל זאת, על מנת שיהא תאום מושלם בין התוכניות לביצוע בשטח עד למסירת הדירה כשהיא מוכנה למגורים מה שנקרא לאחר קבלת טופס 4 ומתן מפתח.

 

צרו קשר היום
לתאום פגישה לעיצוב דירה מקבלן - 050.311.2211


מיקה פז – אדריכלות פנים ועיצוב