לשליחת מייל  050-3112211  יוטוב  לינקד אין  גוגל+  פייסבוק 

טיפים לעיצוב דירות קטנות מקבלן


מזל טוב על רכישת דירה חדשה מקבלן

הדירה שקניתם היא דירת קבלן שצריכה לעמוד בסטנדרט עם הגדרות מדויקות של מספר החדרים, מטבח, חדרי רחצה וכו... יתרון רב הוא ברכישת דירה מקבלן שעדיין לא נבנתה או כרגע בשלבי בניה.  


זהו בדיוק השלב שעדיין ניתן לעשות שינויים וביחד, בעזרת תכנון והבנת הצרכים האישיים שלכם,  נוכל ליצור עיצובים הכוללים עולם שלם של חווית מגורים שתהיה נוחה גם עם דירת הקבלן היא דירה קטנה. 

 

איך תהפוך דירה מקבלן מדירה קטנה לדירה גדולה ? 


בניית הקירות:

ניתן לעצב ולשנות את מקומי הקירות בדירה למשל להגדיל חדר מסוים על חשבון חדר אחר ליצור חלוקה שונה שתתאים בדיוק לצרכים שלכם, ליצור קירות נמוכים יותר שעדיין יחצצו את החלל אבל לא יפרידו אותו לחלוטין ובכך ליצור תחושת מרחב וגודל אחרים ויחד עם זאת גם ייחודיות ועניין.

ריצוף וחיפויי קירות:

בדירות קטנות רצוי לרצף באריחים גדולים רחבים וארוכים גם את הרצפות וגם בחדרי הרחצה לחיפוי הקירות כל זאת על מנת ליצור תחושת מרחב גדולה ושטח פנים גדול כך שיהיו פחות חלוקות ופחות חיבורים בין אריח לאריח כלומר: כמה שפחות חיתוכים ימנעו ריצוף ש"יקשקש" את החלל ובכך יווצרו משטחים עד כמה שניתן אחידים למראה.
 

חשמל ותאורה:

בתכנון נכון של נקודות החשמל ונקודות המאור ניתן יהיה לעצב את הדירה הקטנה בצורה כזאת שתהיה מוארת ובכך לתת תחושת מרחב וגודל כל חלל על פי הצרכים שלו בעזרת התאורה ניתן תחושת מרחב וגודל וגם אופציה לסגנון עיצובי מעניין בדירה.

אחסון:

תכנון ועיצוב מקומות אחסון בדירה קטנה מקבלן חשובות מאוד ככל שנקפיד ליצור מקומות אחסון ניתן יהיה לשמור על הדירה מסודרת ולא עמוסה . שימוש בגבס נישות למינהן ולעיתים גם הנמכות וחציצות יתנו הרגשה שמקומות האחסון כאילו צמחו מן הקירות ובכך נשמור על אחידות סדר ויופי.

צבע:

חשיבות גדולה בדירות קטנות ניתנת לנושא הצבעוניות. כמו בסעיפים הקודמים בשעת בחירת החומרים רצוי על מנת ליצור תחושת גודל היא להשתמש בצבעוניות בהירה יחסית שתאיר את העניים ותגדיל את החלל , כמובן שניתן להוסיף אלמנטים כהיים יותר אבל חשוב מאוד להקפיד על המינון .

לסיכום:

המחשבה המנחה בתכנון ועיצוב דירות מקבלן הינה תכנון מדויק ומוקפד לפרטי פרטים כך שהתמונה הכוללת תהיה מעוצבת יפה גדולה נקיה וכל אלו יתנו תחושת מרחב ונוחות בזמן השהייה בדירה.

 

במיקאסה המומחיות שלנו היא לתכנן לכם דירה קטנה באופי של דירה גדולה עם רעיונות ופתרונות שידגישו את האוירה הרצויה . תוכלו להתרשם ממגוון עבודות העיצוב שבאתר ולתאם פגישת ייעוץ חינם.
 

אתם מוזמנים לשמוע ולראות עוד על העיצובים שביצענו עבור דירות מקבלן ולספר לנו איך תמיד חלמתם שהבית שלכם יראה, ואנחנו במיקאסה נעשה הכל כדי שהחלום הזה יתגשם.

 

חזרה לעמוד עיצוב דירות מקבלן

מיקה פז – אדריכלות פנים ועיצוב

 לקבלת ייעוץ ראשוני חינם - 050-3112211