לשליחת מייל  050-3112211  יוטוב  לינקד אין  גוגל+  פייסבוק 

עיצוב דירות קטנות

בשעה טובה רכשתם דירה חדשה – דירה מקבלן. כדי להפוך את החלל לבית, כל מה שאתם צריכים הוא עיצוב דירות מקצועי. עיצוב דירות מקבלן על ידי מעצב מטעמכם מבטיח לכם השלמת הסטנדרט שהקבלן מציע והתאמת העיצוב בדיוק לצרכים האישיים והמשפחתיים שלכם.
 

כך תבטיחו לעצמכם שתיכנסו מראש לדירה שלמה ויפיפה, כזאת שעיצבתם מראש וכל מה שיישאר לכם לעשות זה רק להביא את החפצים ולהתחיל לגור בבית.

כאשר מדברים על עיצוב דירות, העיצוב משתנה בהתאם לגודל החלל הנתון. עיצוב דירה גדולה כמעט תמיד יראה מרשים. כאשר יש מקום לשים כל רהיט, כולל להקצות קיר שלם רק בעבור תמונת נוף, אין ספק שהעיצוב שיתקבל יהיה מרשים.


הקושי מתחיל להתעורר כאשר ניגשים לעצב דירה קטנה. החלל קטן כך שצריך להתאים את גודל הרהיטים ולתכנן כך שכל הרהיטים יכנסו בצורה נכונה ומושלמת. בנוסף לרהיטים, יש צורך להשאיר את הדירה הקטנה נוחה לשימוש ושכל פינה בדירה תהיה נגישה. לא רק זאת, ישנו גם צורך שהעיצוב יראה מרשים, לא משנה כמה קטנה הדירה – זהו ללא ספק אתגר מעניין למעצב.

להפוך דירה קטנה לבית חמים ומלא אהבה

מעצבי פנים יש לא מעט בשוק הישראלי. יחד עם זאת, אם אתם מעוניינים בעיצוב דירה מקבלן , דירה שהשקעתם בה המון כלכלית, בוודאי שלא תתנו לכל אחד לעצב עבורכם את מה שאמור להיות הבית שלכם. במיוחד אם הדירה שלכם היא דירה קטנה, כזו הדורשת יכולות גבוהות יותר ותרצו לעשות בה שינויים שיתאימו לצרכים שלכם. כל מעצב פנים שתבחרו עבור עיצוב הדירות, בקשו להתבונן ולהתרשם מתיק העבודות שלו. אם הדירה שלכם מצריכה עיצוב דירות קטנות, בקשו לראות עיצובים לחללים קטנים שנעשו על ידי אותו מעצב פנים. זכרו כי עיצוב חלל קטן קשה הרבה יותר מעיצוב חלל גדול ומצריך ידע רב, נסיון ומחשבה.

עיצוב דירות נכון משמעו להפוך דירה רגילה לבית חמים ומלא אהבה. מיקאסה, בראשות מיקה פז, הינו סטודיו לאדריכלות פנים ועיצוב. משלב הרעיונות הנעשה בשיתוף מלא איתכם בעלי הבית ועד לשלב המעשי בו הרעיון קורם עור וגידים.

תוכלו להתרשם ממגוון עבודות העיצוב שבאתר ולהגיע אלינו לפגישת ייעוץ חינם. אתם מוזמנים לשמוע עוד על העיצובים שביצענו עבור דירות מקבלן ולספר לנו איך תמיד חלמתם שהבית שלכם יראה, ואנחנו במיקאסה נעשה הכל כדי שהחלום הזה יתגשם.

 

חזרה לעמוד עיצוב דירות מקבלן

מיקה פז – אדריכלות פנים ועיצוב

 לקבלת ייעוץ ראשוני חינם - 050-3112211