לשליחת מייל  050-3112211  יוטוב  לינקד אין  גוגל+  פייסבוק 

עיצוב בתים פרטיים


בעזרת תכנון יעיל וליווי מקצועי ומוקפד לעיצוב בתים פרטיים, תהליך העבודה יכול להיות מהנה, מדויק ויחסית קל. כך נעצב לכם בית פרטי מהמם ונעזור לכם לקחת החלטות ולבצע ביעילות וזריזות.

 

עיצוב בית פרטי שהופך למציאות

עיצוב בתים פרטיים מיועד לכם שבונים עכשיו בית או שאתם גרים בבית פרטי ורוצים לעצב אותו כפי שחלמתם. כדי שתהליך עיצוב הבית והתוצאה יהיו לשביעות רצונכם, אני מאמינה שיש לכם את הטעם שלכם אבל נשאלת השאלה האם יש לכם את הידע המקצועי לבצע את הדברים בצורה הטובה, הזריזה והיעילה ביותר?
 

לאחר שנים של נסיון רב בכל הקשור לחומרים ולעיצובים החדשים שקיימים בשוק, נוכל לעצב את הבית הפרטי שלכם גדול או קטן בסגנון עיצוב מודרני, יוקרתי, כפרי או כל סגנון אחר שחלמתם עליו. נשמח לספק לכם רעיונות לתכנון ועיצוב בתים קטנים כדי לשפר ולהעצים את איכות החיים שלכם בבית החדש.


בשנים האחרונות מתחילים לתכנן, לבנות ולתת תשומת לב גדולה יותר לעיצוב בתים פרטיים בסגנון הבניה הירוקה. תכנון ובניה ירוקה לבתים פרטיים גם ידידותית לסביבה, זריזות הבניה גדולה יותר וקלה, העלויות קטנות יותר והתוצאה גם מרשימה. 


בנוסף לכל אלו נוכל לתעל את המבנה יחד עם העיצוב כך שעיצוב הבית הפרטי יהיה כמה שיותר ירוק וחסכוני בחשמל ויתפקד בצורה מושלמת עם הסביבה.

עיצוב מודרני בבית פרטי

עיצוב בתים פרטיים בלי להסתבך ולהתבלבל

נוכל ביחד לגבש את הרעיון העיצובי שילווה את כל עיצוב הבית ולאחד את הרצונות והצרכים שלכם למיקום הבית וההשתלבות שלו בסביבה.
 

לא משנה אם מדובר על עיצוב בתים קטנים או עיצוב בתים גדולים, נתכנן תוכניות בניה והריסה, תוכניות חשמל ותאורה, אינסטלציה ומיזוג אויר. נמקם את הרהיטים בחללי הבית, נבחר חומרים וספקי שרות שישלימו את העיצוב והיופי לפי בחירתכם, התקציב שלכם ובהתאם לטרנדים החדשים בעיצוב הבית

עיצוב בתים פרטיים בסגנון מודרני

תהליך עבודה

שלב ראשון:  הכרות תוכניות הפרויקט והצרכים האישיים שלכם
בשלב זה נחקור את תוכניות הבנייה המקוריות מיקום הבית ותנאי השטח נערוך הכרות אישית ונשאל את כל השאלות הרלוונטיות לצרכים האישיים והפרטיים שלכם - זהו שלב התכנון וגיבוש הפרוגרמה שלפיה נוכל לעצב את פנים המבנה שיותאם לחלומות וגם הכי חשוב לתקציב שלכם.


שלב שני: תכנון 
לאחר גיבוש הפרוגראמה המשותפת מתחיל שלב התכנון בו מוצעת ללקוח הצעה לתכנון הבית בקנ"מ 1:50. נארגן את החללים והפונקציות שצריכים להיות בכל חלל – כלומר תוכנית מערך ריהוט שעל פיה נמשיך ונתכנן את כל שאר המרכיבים בדרך לבית מעוצב. האופציה עוברת במשך העבודה עיבודים שונים עד לשביעות רצונו המלאה של הלקוח  הדיון המתפתח מאפשר להבין טוב יותר את רצונותיו וצרכיו של הלקוח ולהגיע לתוצאות טובות יותר.


שלב שלישי: תוכניות עבודה 
האופציה הנבחרת על ידי הלקוח עוברת תהליך הפיכתה לתכניות עבודה בקנ"מ 1:50 תוכניות כגון: תכניות הריסה/בניה, תוכנית אינסטלציה וביוב, תוכניות חשמל/תאורה, תוכניות מיזוג אויר,מערך ריהוט, וכו'.

שלב רביעי: הצעות מחיר וניהול תקציב
בשלב זה תוכניות העבודה עוברות פרוט נוסף שהוא כתב כמויות. כתב הכמויות מודד בדיוק את הכמויות שדורש התכנון בעבור הפרויקט זהו שלב חשוב מאוד. בעזרת כתב הכמויות ניתן לערוך מכרז לעבודות אצל ספקים וקבלנים ולהגיע לתוצאות תמחור אמיתיות ומספקות שמונעות חריגות מהתקציב המקורי.

שלב חמישי: תוכניות מפורטות לביצוע
לאחר שנתקבלו הצעות המחיר מקבלנים וספקים. התוכניות עוברות תהליך הפיכתם לתוכניות לביצוע
כגון: פריסת ריצוף, פריסת קירות חדרי רחצה, נגרות רטובה: מטבחים, חדרי רחצה, נישות גבס, עץ וכו' בקנ"מ 1:25.

שלב שישי: חומרים ואביזרים
בחירת החומרים והאביזרים תעשה גם היא באופן משותף ותשלים את התכנון מבחינה אסתטית – בחומרים, בצבעים, בטקסטורות. מפרט טכני יצהיר על חומרי הגמר והאביזרים שיכלול הפרויקט. שלב זה הוא שלב הקניות בו נרכוש בשווקים השונים ואצל ספקים שונים חומרים לחיפויי- אריחים , ריצופים, כלים סניטרים,תאורה ריהוט, אביזרים נלווים, וכו'.

שלב שביעי: ניהול פרויקט ופיקוח
קביעת לוחות זמנים לעבודת הקבלן הראשי בשיתוף כל בעלי המקצוע וכן במהלך ביצוע העבודות ותוך כדי התקדמותם התאום חשוב על מנת שהעבודה תזרום ותרקום עור וגידים בצורה מושלמת וזריזה תוך שמירה על תאום בין התוכניות לשטח כולל מתן פתרונות מקצועיים לבעיות בשטח ומניעת טעויות הגורמות לבזבוז מיותר של זמן וכסף.

 

צרו קשר היום
לתאום פגישה לעיצוב בית פרטי - 050.311.2211 


מיקה פז – אדריכלות פנים ועיצוב