לשליחת מייל  050-3112211  יוטוב  לינקד אין  גוגל+  פייסבוק 

עיצוב חדרי אמבטיה


תנו לעצמכם להירגע בחדרי אמבטיה מעוצבים ומפנקים. ביחד עם הידע שלי והטעם שלכם נעצב בעבורכם חדר אמבטיה, רחצה ושירותים מושלם ומענג.
 

אינטימיות ועיצוב מודרני לחדר אמבטיה ורחצה

עיצוב חדרי אמבטיה ורחצה, הפך בשנים האחרונות לעוד חלל שחשוב לעצב בבית. חדר האמבטיה ורחצה הינו החלל שמרגע שנסגרת הדלת הופך להיות הכי אינטימי ופרטי ולכן כדאי שיהיה לו עיצוב מודרני, מזמין ומפנק.


היום בבתים החדשים ישנם יותר מחדר רחצה ושרותים אחד כך שעיצוב אמבטיה מתייחס בד"כ ל-3 דברים:
 
1. עיצוב חדר אמבטיה מודרני ומפנק שצמוד לחדר ההורים - סוויטת הורים
2. עיצוב חדר אמבטיה ורחצה מרכזי שמשמש בעיקר את הילדים ושאר בני הבית
3. עיצוב חדר אמבטיה ורחצה לאורחים או חלל שבו רק שירותים עם כיור קטן.
4. עיצוב חדרי אמבטיה ורחצה לילדים שצמוד לחדרי הילדים ומשמש רק אותם.
עיצוב חדרי אמבטיה מודרניים

תכנון נכון לעיצוב חדר אמבטיה מודרני ומזמין

תכנון, שיפוץ ועיצוב חדר אמבטיה קטן או גדול ובחירת חומרים וצבעוניות יכולה לשוות גם לחללים הקטנים כגדולים תחושה רגועה, מפנק ואינטימית והאפשרויות לעיצוב מודרני בחדר האמבטיה ורחצה הן רבות ומגוונות כל אחד על פי טעמו אופי המשפחה והתקציב כמובן.

בעיצוב חדרי אמבטיה מודרניים חשוב מאוד לשים דגש גם על מערכות נסתרות כגון: אינסטלציה וניקוז צינורות שמובילים את המים לברזים ולמערכת הביוב שמרוקנת את המים האפורים ממתקני הרחצה או מהאסלה.


מערכות אלו חבויות מתחת לריצוף ובקירות כך שעיצוב או שיפוץ חדרי אמבטיה ורחצה והתכנון שלהם צריך להיות מדוייק כולל מיקומים והשיפועים הנדרשים על מנת למנוע בעיות קריטיות בהמשך. 

 

ישנן גם מערכות חשמל כגון: תנור חימום, ונטות, שקע שנוסיף ליד המראה לגילוח צחצוח או פן ותאורה לאמבטיה שתהיה חזקה ונוחה.

 

עיצוב חדרי אמבטיה ורחצה מודרניים כוללים בד"כ כמה פונקציות הכרחיות: כיור רחצה לשטיפת פנים, אמבטיה או מקלחון לרחצה והאסלה שלא נעים לומר על פיה יישק דבר – כל זאת בגלל מערכת הביוב שצריכה להיות מאוד יעילה לסילוק יעיל ונכון של השפכים למינהם. טיפים לשיפוץ ועיצוב חדרי אמבטיה מוצלחת!
עיצוב חדרי רחצה קטנים

גם עיצוב חדרי רחצה קטנים יכול להפוך לגדולים

עיצוב חדרי אמבטיה קטנים מצריך חשיבה ותכנון נכון כך שיהיה נוח לשימוש. בחלל קטן ניתן למקם מקלחון או אמבטיה ולהתקין באמבטיה למשל אינטרפוץ ( מערכת התקנה מוקדמת בתוך הקיר ) שמשלבת בין שתי הפונקציות של האמבטיה והמקלחת כיחידה אחת ומאפשרת חווית רחצה כמו במקלחון וגם חוסכת מקום.

לעומת זאת, עיצוב חדר אמבטיה ורחצה גדולים מאפשר תכנון מגוון יותר כגון שני כיורי רחצה שניתן להשתמש בהם במקביל, מקלחון וגם אמבטיה, הוספת ארונות אמבטיה מותאמים ולעיתים גם לחלל זה אפשר להכניס את מכונת הכביסה והייבוש לשימוש נוח ובכך לרכז את הפונקציות הרטובות בחלל אחד.

 

קטן או גדול כשמתכננים את עיצוב חדר אמבטיה חשוב מאוד לתת תשומת לב לאוורור. לכן, רצוי שיותקן חלון שניתן לפתוח אותו ובכך לאוורר אוורור מלא של החלל ולמנוע רטיבויות, אדים וריחות לא רצויים.


במידה ואין אפשרות לחלון, ישנן כיום מערכות אוורור מתקדמות כגון ונטות חזקות שמאווררות את החלל בצורה מלאכותית ונטה כמובן מצריכה תשתית וחיבור לחשמל.

עיצוב חדרי אמבטיה יוקרתיים ששומר גם על האופי

חדר האמבטיה, רחצה והשירותים הינם החדרים הכי אינטימיים בבית ומשמשים כמרחב האישי והפרטי של כל המתגוררים והמבקרים בבית ולכן חשיבות העיצוב והנינוחות של החדר כל כך חשוב.


עיצוב יוקרתי בקו מודרני ונקי בחדר אמבטיה ורחצה בשילוב עזרים מעוצבים ומגוון רחב של אריחים בגדלים שונים ובצבעוניות משגעת עם הדפסים וטקסטורות מגוונות, בוודאי יספק את היוקרה, האסתטיקה והאופי לחדר אמבטיה רחצה ושירותים.
 

עיצוב חדרי אמבטיה יוקרתיים והיופי שלו נובע בעיקר משילוב נכון של גודל האריחים וצבעוניות שמשרה אוירה נעימה לעין ותחושת ניקיון.


ההבדל העיקרי בין עיצוב חדרי אמבטיה יוקרתיים לחדרי אמבטיה ורחצה סטנדרטיים הם הסגנון היוקרתי של האביזרים המעוצבים בחדר האמבטיה ורחצה.


ראשית, חשוב שאריחי הרצפה יהיו תקניים ומונעים החלקה. את הגודל ניתן לבחור לפי הטעם האישי שלכם. באזור המקלחון רצוי שהאריחים יהיו קטנים יותר על מנת לבצע שיפועים נכונים לירידת המים לניקוז.
 

הכיף הגדול בעיצוב פנים חדרי אמבטיה ורחצה יוקרתיים או סטנדרטים הוא תכנון החיפויים של הרצפה והקירות - הפריסות.


לאחר שנתנו דגש למערכות הפנימיות שיהיו מתוכננות נכון בתוך הקירות והרצפות ואחרי שדאגנו לאטימה נכונה של הרצפה וגם הקירות, מגיעים החיפויים, אשר שומרים על הקירות והכרחיים ביותר. 


לכן, בחדרי הרחצה ניתן לחפות את הקירות לפחות עד גובה משקוף הדלת 200 ס"מ ובחלל השירותים עד גובה 110-130 ס"מ. 

עיצוב חדרי אמבטייה יוקרתיים

טיפים כלליים לעיצוב חדרי אמבטיה וחדרי רחצה מודרניים:

1. לחדרי אמבטיה קטנים שבהם אין מקום לאמבטיה ומקלחון ניתן להתקין אינטרפוץ (מערכת התקנה מוקדמת בתוך הקיר) שמקשרת בין שתי הפונקציות של האמבטיה והמקלחת כיחידה אחת.

2. מומלץ להתקין חלון על מנת לאוורר את חדר הרחצה בצורה הטובה ביותר, במידה ואין אפשרות לפתוח חלון חובה להתקין ונטה חזקה שתאוורר היטב את החדר מאדים וריחות.

3. את האריחים ששומרים על קירות החלל ניתן לחפות עד גובה משקוף הדלת/החלון ובחלל שהינו משמש רק לנוחיות ניתן גם לחפות את הקיר עד גובה 120-130 ס"מ מהרצפה.

4. כלחק מעיצוב חדר רחצה מומלץ להתקין כיור רחב שוליים עם ארונית או כיור צף וברז גבוה בכדי למנוע רטיבות וגלישת מים בשעת שטיפת פנים או צחצוח שיניים.

5. רצוי לנצל את החלל ליצירת פתרונות אחסון בחדר האמבטיה ורחצה. אפשרות אחת היא ליצור נישות ביקורות חיצוניים שעומקם יותר מ 15 ס"מ. כך ניתן לוותר על שימוש במתקנים מגוונים שצוברים חלודה עם הזמן.

 

כל שנותר לכם הוא רק להרים את הטלפון ולהתקשר אליי לתאום פגישה, אשמח לפגוש אתכם ולהעניק לכם ייעוץ וליווי מקצועי. 
 

צרו קשר היום
לתאום פגישה לעיצוב חדרי אמבטיה - 050.311.2211


מיקה פז – אדריכלות פנים ועיצוב