לשליחת מייל  050-3112211  יוטוב  לינקד אין  גוגל+  פייסבוק 

ארונות אמבטיה - הלהיטים של 2015

מה הם הלהיטים הגדולים כיום בתחום ארונות האמבטיה? חדרי אמבטיה יוקרתיים ועדכניים, מפתיעים אותנו עם שלל עיצובים, חומרים וצבעים, שיגרמו לחדר האמבטיה שלכם לשנות מראה ברגע אחד.

משמעות ייחודית לעיצוב של חדר האמבטיה בכלל ושל ארונות אמבטיה בפרט

ארונות אמבטיה מעוצבים הם רהיט משמעותי ובעל נוכחות בחדר האמבטיה שלכם. לארון האמבט שתבחרו השפעה רבה על האווירה בחדר, כמו גם על נוחות האחסון והפונקציונאליות של המקום.

חדר האמבטיה הוא המקום בו אתם פותחים את שיגרת יומכם ו..גם מסיימים אותו, כדאי ושווה להשקיע ולבחור את הארון שמתאימים לכם מתוך שלל הסגנונות והרעיונות שקיימים בחדרי אמבטיה 2015, ולפתוח את היום בהרגשה אחרת. אפשר להשתדרג ולהתחדש כל כך בקלות – ובלי להתפשר לא על הנוחות ולא על הלוק.

עיצוב פונקציונאלי ופרקטי של ארונות אמבטיה

בוקר. השעון המעורר מצלצל ושניכם מזנקים מהמיטה אל חדר האמבטיה בזריזות לתפוס את מקומכם על הכיור. מוכר? מי אמר שבחדר אמבטיה אמור להיות רק כיור אחד? כן, גם על זה חשבו בקולקציית ארונות האמבטיה המעוצבים של 2015.


זוג ארונות אמבטיה דקורטיביים הם פיתרון נפלא, שימושי ומעוצב המעניק לחדר האמבטיה שלכם מראה שיקי ומודרני. ואם אתם רוצים להישאר עם כיור אחד, תוכלו למצוא ארונות אמבטיה מאורכים המתאימים לכיור מאורך המאפשר לכמה בני משפחה להתארגן בו זמנית.

סגנונות עיצוב מגוונים של ארונות אמבטיה ע"פ טעמכם האישי

ארונות אמבטיה יוקרתיים מונחים גם על גביי רגליים או תלויים על הקיר, קיימים בקשת צבעים רחבה וממגוון חומרים איכותיים, כך שתוכלו לבחור מתוכם בדיוק מה שמתאים לחדר האמבט שלכם.


היום קיימים ארונות אמבטיה מעוצבים במגוון גימורים של בטון, מתכת ואלומיניום שמעניקים לחדר האמבטיה מראה מודרני ועדכני. בגימור מט או מבריק, המתכת מגיעה בהדפסים ועיטורים שונים ובצבע שתבחרו. ארונות עץ מגיעים גם הם בשלל סגנונות כשבעיקר בולט סגנון כפרי עם נגיעות של וינטז', וסגנון אנגלו-סקסי לבן ונקי.


למרות שרבים רוצים לשוות לחדר האמבטיה מראה אינטימי ושקט, לא חסרים גם ארונות אמבטיה מפתיעים שיתאימו לעיצוב חדרי אמבטיה מודרניים ויעניקו מראה צבעוני, מרתק ובעל נוכחות. צהוב-חרדלי, סגולים, טורקיזים מרעננים ומה לא.
 

עיצוב חדרי אמבטיה 2015 מגיע עם בשורה מרעננת לחדר האמבט עם שלל פיתרונות יצירתיים, שימושיים ולא שגרתיים כדי שחדר האמבטיה שלכם יהיה משהו שונה באמת.

 

חזרה לעמוד עיצוב חדרי אמבטיה

מיקה פז – אדריכלות פנים ועיצוב