לשליחת מייל  050-3112211  יוטוב  לינקד אין  גוגל+  פייסבוק 

אביזרים מעוצבים לחדרי אמבטיה ורחצה

חשבתם שחדר האמבטיה יכולה להיות יפה כל כך? היום לא פוסחים על עיצוב לחדרי אמבטיה, רחצה ושירותים והם זוכים לעדנה מחדש.
אפשר למצוא מבחר ענק של רעיונות לאביזרים משלימים, צבעים וטקסטורות לעיצוב חדרי אמבטיה וכל אחד יכול להתחבר אל מה שמתאים לו ולהרכיב לעצמו אמבטיה הכי יפהפיה.

חדרי אמבטיה מעוצבים באביזרים יחודיים

מה שעושה את ההבדל בין עיצוב חדרי אמבטיה רגילים אל עיצוב חדרי אמבטיה יוקרתיים, הם הסגנון והאיכות של האביזרים המשלימים שנבחר.

אם נביט היטב על חדרי אמבטיה ומה הם מכילים,  נבין כי מה שעושה את החדר אלו הכלים הסניטריים, האמבטיה, הכיורים וכמובן הקירות והדלתות סביב. ככל שנבחר ברזים, קרמיקה, אריחים וארונות יותר יוקרתיים נקבל חדר ברמה יוקרתית, ואם נרכוש דווקא את הפשוטים והעממיים התוצאה תהיה ותראה זולה בהתאם.
חדר אמבטיה בעיצוב יוקרתי

אביזרי אמבטיה בעיצוב מודרני ועכשיווי

מכאן יוצא, כי לא קשה לעצב חדר אמבטיה בסגנון מודרני,  צריך פשוט להצמד אל הקו הזה. איך? בוחרים ריהוט, אביזרי אמבטיה מיוחדים ומתאימים צבעים עדכניים, משהו שהולך היום ובסגנון עכשווי ועל פיו מרהטים את כל החדר.

אפשר להעזר באולמות תצוגה או באתרי האינטרנט, כדי לדעת בדיוק מה מציעים היצרנים השונים. בעקרון, חדרי אמבטיה המעוצבים בסגנון מודרני מבוססים על קו אחיד וחלק של צבע שיש לו התאמה בין אחד לשני.

אין צורך להרבות באביזרים ופריטים, כי אמבטיה עמוסה מדי תיצור רושם המוני וזול. ככל שמקפידים על קו נקי יותר מתקבלת תוצאה סטייליסטית ויוקרתית יותר.

עיצוב חדרי אמבטיה הורים בחוויה מפנקת

חשוב לעצב כל אמבטיה אבל עיצוב חדרי אמבטיה הורים חשוב שבעתיים, כדי לקבל פינה שקטה ורגועה להורים עם עצמם עליהם לחשוב היטב איך להשקיע בעניין.

אמבטיה הורים צמודה בדרך כלל אל חדר ההורים והוא חלק בלתי נפרד ממנו, כאשר מחפשים איך לעצב אותו צריך להתחשב בחדר עצמו.

האמבטיה צריכה להיות מעוצבת באותו רמה ובאותו סגנון כמו החדר עצמו, ובהתאם לכך להחליט על האביזרים השונים. ככלל, עיצוב חדרי אמבטיה הורים יוצר אוירה טובה ביניהם, ומבטיח איכות של חיי מגורים.

עיצוב חדר אמבטיה קטן ואסתטי

למרות הרצון של כולנו להשקיע בחדרי אמבטיה ולרהט אותם בקו יוקרתי, לפעמים המציאות בידינו מגבילה אותנו בכבלים. ישנם חדרי אמבטיה קטנים בשטחם, שאי אפשר לבצע שם את כל מה שרוצים. הבשורה הטובה היא שגם לעצב חדר אמבטיה קטן הוא משימה אפשרית. 

ישנם מגוון רחבשל המלצות לריהוט ואביזרים משלימים לחדרי אמבטיה ורחצה שמתאימים גם לשטחים קטנים במיוחד. מומלץ מאד להתעדכן ולבחור לעצמכם אביזרים מעוצבים ועדכניים לחדרי האמבטיה שלכם.

חזרה לעמוד עיצוב חדרי אמבטיה

מיקה פז – אדריכלות פנים ועיצוב