לשליחת מייל  050-3112211  יוטוב  לינקד אין  גוגל+  פייסבוק 

פתרונות אחסון בחדר האמבטיה ורחצה

סגנון העיצוב המודרני כבש רבים מאתנו חובבי העיצוב, ואת אלו שבעיצומם של שיפוצים או בניה ומתלבטים איזה חדר אמבטיה בעיצוב מודרני כדאי להם לבחור.


הסגנון המודרני מתאפיין בעיצוב נקי של קווים ישרים, עיצוב מינימליסטי שממעט בפרטים מיותרים וכן קווים ישרים.

חדר הרחצה שלכם הוא קטן?

זה שמידות חדר האמבטיה שלכם קטן אין זה אומר שאי אפשר לעצב אותו בצורה מדהימה. עיצוב חדר אמבטיה קטן כאשר הוא נעשה בקפידה יכול לצאת מרהיב ביופיו ולחפות על העובדה שהוא קטן.


כיצד עושים זאת? בקלות. ארון אמבטיה קטן ודקורטיבי עם מראה מעוצבת, קרמיקה מושקעת כבר יעשו את העבודה לעיצוב מושלם של חדר האמבטיה שלכם. דווקא בחדרי אמבטיה קטנים מוצאים פתרונות יצירתיים שתמיד נראים מיוחדים יותר. 

עיצוב חדרי אמבטיה מודרניים

אילו פתרונות אחסון לחדרי אמבטיה ורחצה קטנים קיימים?

אם אתם מחפשים חדר אמבטיה בעיצוב מודרני תוכלו למצוא פתרונות אחסון לחדרי אמבטיה מגוונים ביותר.

ארונות אמבטיה בסגנון מודרני תוכלו למצוא במבחר עיצובים כדי שישמשו לאחסון של מגבות, נייר טואלט, חומרי ניקוי, קוסמטיקה ועוד, ארונות עם דלתות בלבד, ארונות שמשלבים מגירות בטריקה שקטה, ידיות גלויות או דרכים סמויות לפתיחת המגירות כיאה לעיצוב מודרני, ארונות תלויים או עומדים ועוד.


מחירים של פתרונות אחסון לחדרי אמבטיה

המחירים של עיצוב חדר אמבטיה קטן באמצעות פתרונות אחסון כמו ארונות תלויים, מגירות וכו' נקבעים על פי המידות, העיצוב והחומרים הנבחרים. על מנת למצוא מחירים טובים של חדר אמבטיה בעיצוב מודרני, מומלץ לעשות חיפוש ברשת אחר נותני שירות זה וכמובן המלצות בנושא זה תמיד טוב.

ארונות מפורמייקה או צבועים בתנור? מה עדיף?

פורמייקה זה החומר החזק ביותר והעמיד ביותר בחדרים רטובים, אמנן כיום גם הארונות הצבועים בתנור מכוסים בשכבת צבע אטומה ואיכותית המאפשרת להם עמידות גבוהה מאוד בתנאי לחות ורטיבות כמו חדרי אמבטיה.

עיצוב חדר אמבטיה קטן עם ארונות מפורמייקה או ארונות צבועים בתנור יהיה עיצוב פרקטי ומודרני וכן יאפשר לכם אחסון איכותי.

 

חזרה לעמוד עיצוב חדרי אמבטיה

מיקה פז – אדריכלות פנים ועיצוב