לשליחת מייל  050-3112211  יוטוב  לינקד אין  גוגל+  פייסבוק 

טיפים לשיפוץ ועיצוב חדרי אמבטיה

חדר האמבטיה הינו מקום לנפש ולגוף גם יחד, זהו המקום בו אנחנו מתנקים ומתרעננים, כל אחד מבקר בחדר אמבטיה ורחצה לפחות פעם ביום להתנקות, לצבור כוחות ולהתרענן. לכן, חשוב שעיצוב חדר האמבטיה ורחצה יראו יפים ויהיו נקיים ומזמינים תמיד.


חדרי האמבטיה אילו החדרים שמתבלים ראשונים בדירה. ככל שהדירה מזדקנת יותר, חדר האמבטיה נפגע הראשון. עקב הלחות הרבה השוררת תדיר באמבטיה, והשילוב של מים הניתזים על הקירות, יש צורך לשפץ את חדרי האמבטיה, גם אם הדירה עצמה במצב טוב יחסית. 

עיצוב פנים חדרי אמבטיה

כאשר הבסיס עצמו טוב, כל עיצוב לחדר האמבטיה שתבחרו - יחזיק מעמיד לאורך שנים

אמבטיה בעלת קירות מתקלפים, ברזים לא תואמים, סדקים באמבטיה עצמה ושאר פגמים, אינה מקום שנעים להיכנס אליו והפתרון הוא פשוט - שיפוץ בסיסי בחדר אמבטיה ועיצובו . לא חייבים להתחיל לשפץ ולעצב את כל הבית, אפשר להתחיל בצעדים קטנים ולשפץ כל פעם מקום אחר בבית, או את המקום המצריך שיפוץ ביותר.

 

הצעד הראשון הוא שיפוץ חדר האמבטיה שכן זהו המקום הראשון שמתבלה בבית. השיפוץ יהפוך את האמבטיה ממקום עגום ומקולף, למקום נקי ומזמין להתרעננות עבור כל בני הבית. לאחר השיפוץ עצמו תוכלו לפנות לעיצוב חדרי האמבטיה בהתאם לסגנון ולטעם האישי שלכם.

כאשר הבסיס עצמו טוב, לאחר שיפוץ חדר האמבטיה, כל עיצוב לחדר האמבטיה ורחצה שתבחרו יחזיק מעמיד לאורך שנים וישרת אתכם בצורה מושלמת.
 

בעיצוב חדרי אמבטיה ורחצה, יש טרנדים רבים וסגנונות שונים, שכל סגנון עיצוב יוצר אווירה אחרת עבור חדר האמבטיה. בחרו את הסגנון המרכזי שתעדיפו שישלוט בחדר האמבטיה / רחצה שלכם, ולאחר מכן תוכלו לבחור את צבע הקרמיקות ומשטחי השיש, להתאים מגבות בצבעים משלימים וכלי אמבטיה תואמים.

כדי לראות סגנונות שונים לעיצוב חדרי אמבטיה ורחצה אתם מוזמנים להיכנס אל הגלריה שלנו. במיקאסה, סטודיו לאדריכלות פנים ועיצוב,  משפצים ומעצבים חדרי אמבטיה / רחצה קטנים וגדולים עם ותק של יותר מ- 10 שנים בשוק הישראלי.


הגיעו אלינו לפגישת יעוץ ללא תשלום וספרו לנו על החלום שלכם, ואנחנו נשמח להפוך לכם אותו למציאות.

 

חזרה לעמוד עיצוב חדרי אמבטיה

מיקה פז – אדריכלות פנים ועיצוב