לשליחת מייל  050-3112211  יוטוב  לינקד אין  גוגל+  פייסבוק 

רעיונות לריהוט ואחסון בתקציב נמוך


לכולנו חשוב שיהיה לנו בבית חדר שינה נעים ונוח. שתהיה לנו בה פינה פרטית רוגעת אך מאובזרת, אסתטית ויוקרתית כאחד. כל המשאלות הללו לא עולים בקנה אחד עם המחיר המיועד.


כדי להשקיע בחדר שינה איכותי וברמה גבוהה יש להפרד מסכומים גדולים של כסף, וזה לא כל אחד מסוגל. כאן אנו יוצאים עם בשורה לציבור - מסתבר שאפשר גם אפשר להגיע לחדר שינה מפואר אך בתקציב נמוך. 

עיצוב חדר שינה בזול

הדבר הראשון עליו צריך לתת את הדעת כאשר מחפשים איך לרהט את חדר השינה ואיך לתכנן אותו נכון, הוא ניצול מקסימלי של השטח ומקסימום הזדמנויות.


האם ידעתם כי מיטה יכולה להיות גם ארון אחסון? ושידה היא גם מגרות נשלפות וגם וטרינה? אין סוף ליכולות שאפשר לגנוז בתוך חדר שינה אחד, הרעיון הוא רק לעבוד עם יצירתיות ועם עודף תכנון מראש.
 

כאשר מחפשים איך וכיצד אפשר לנצל כל נישה בצורה הכי יעילה, מרויחים חדר שינה נוח ומאובזר כאחד.

חדרי שינה מעוצבים בתקציב נמוך

רעיונות לריהוט ואחסון בחדר השינה בתקציב נמוך

לא צריך להוציא כסף רב בשביל פתרונות בזק, הנה לדוגמא מספר פתרונות אחסון בחדר שינה שכל אחד יכול לנצל:

• מיטה זוגית עם ארגז מצעים בחדר השינה - בכל חדר שינה יהיו מיטות ובלי זה הוא לא יהפוך לחדר שינה... אבל מה לעשות שלפעמים יש מקום ממש רק למיטות ולא יותר מכך.

אנחנו מציעים לשלב מיטה זוגית עם ארגז מצעים בחדר השינה, כך מנצלים את השטח לשני מטרות בעת ובעונה אחת בלי להוסיף אגורה.

לא מפריע מבחינה אסטטית או בכלל שיש ארגז מצעים בצמוד למיטה, זה לא הופך את השינה למשהו לא נעים, אלא פשוט מוסיף פרקטיקה. את ארגז המצעים מקובל לחבר אל ראש המטה או לפעמים מתחתיה. בעזרת מנגנון הרמה אפשר להרים את משטח המטה ולנצל את החלל שמסתתר שם.


• שידות מעוצבות לחדר שינה - כולנו מבקשים ליצור לעצמנו חדר שינה יפה ולא רק שימושי. חשוב לנו להשקיע בו גם עיצוב מעבר לפרקטיקה.

  מסיבה זו מומלץ לשלב שידות מעוצבות לחדר שינה, הם יענו על שתי הצרכים בעת ובעונה אחת - מצד אחד יוסיפו אלמנט צבעוני לחדר היות ואפשר לייצר אותן במגוון עצום של וואריאציות, מצד שני הם יהוו מקום אחסון מצויד לכל ציוד נדרש.


טיפ-טיפה השקעה, וגם אתם תגיעו לחדר שינה נפלא!

 

חזרה לעמוד עיצוב חדרי שינה

מיקה פז – אדריכלות פנים ועיצוב