לשליחת מייל  050-3112211  יוטוב  לינקד אין  גוגל+  פייסבוק 

חומרים ואביזרים משלימים לעיצוב חדר שינה


האלמנטים החשובים ליצירת חדרי שינה מעוצבים

חדרי שינה מעוצבים הם חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית כולו, חדר זה חייב להיות מאוד פונקציונאלי אך יחד עם זאת חלל זה הינו המקום להגשים את כל הפנטזיות ולעצב אותו בסגנונות מעניינים ושונים. הרבה מהלקוחות שלי מתארים את חדר השינה כמו חדר בבית מלון.

אז מה יהפוך את חדר השינה להיות נינוח רגוע ומעוצב יפה שיתן תחושה כמו בחדר בבית מלון?


בכל חדר שינה ישנם מספר אלמנטים חשובים שצריכים להיות בשימוש בחדר זה והם אלו שיכתיבו את הסגנון ואופי החלל כגון: מיטה זוגית, שידות למינהן, מראה, ארון בגדים גופי תאורה וכו' כמו כן הסידור שלהם בחלל יאפשר נוחיות שימוש ויתרמו לאווירה הכללית הרצויה בחדר זה.

ניתן לעצב את חדר השינה במגוון רחב של סגנונות שישקפו את טעם המשתמש סגנון רומנטי, מודרני ואפילו כפרי אלגנטי.
 

ריהוט חדשני לאווירה מרעננת בחדר השינה

עיצוב חדרי שינה יוקרתיים לא חייבים להיות מאוד גדולים גם בחלל קטן של חדר השינה ניתן ליצור אוירה יוקרתית ומעניינת. האלמנט המרכזי והדומיננטי ביותר בחדר שינה הוא המיטה הזוגית.
 

המיטה יכולה לקבל ביטוי יוקרתי, לא עוד רק בסיס למיטה ומזרן אלא מיטה זוגית שהגב שלה הוא גבוה ומרשים לעיתים עשוי מעץ מרשים ובולט או עטוף בבד מעניין ובצורות שונות. גודל המיטה (הבסיס) יכול להיות גדול ורחב מגודל המזרון כך שנוצרת מאין במה של 5 עד 10 ס"מ שנותנת הוד והדר למזרן שעליו אנו ישנים, המזרון יכול להיות זוגי או מפוצל מתכוונן עם שלט לנוחיות מרבית של המשתמש ביחד או לחוד.

העיקרון הבולט בעיצוב חדרי שינה יוקרתיים הוא ההגזמה בריהוט מעניין ולא שיגרתי שמוסיף הדר למראה הכללי של החלל.


אביזרים משלימים לעיצוב חדר שינה
 

טקסטיל משלים לעיצוב חדר השינה המודרני

נושא הטקסטיל בעיצוב חדרי שינה הוא אחד המרתקים כאשר מוסיפים אלמנטים של בדים כריות וכו.... מיד האווירה משתנה והופכת להיות רגוע עדינה ומזמינה.

האפשרויות הן רבות וילונות שמלבישים את החלונות, כיסוי מיטה ששומר גם על המצעים נקיים, ריבוי כריות עושה חשק לשקוע אל תוכן. הטקסטיל יכול להוסיף, כמו בתבשיל, טעם טוב יותר.

הוילונות הכריות וכיסוי המיטה יכולים להוסיף צבעוניות משגעת של גוונים חזקים או צבעים רגועים לפי טעמו של המשתמש.
 

הקירות – חגיגה גדולה בחדר השינה.

לקירות חדר השינה חשיבות גדולה, הם אלו שנותנים את הרקע והגב לכל שאר הרהיטים.

האפשרויות הן רבות גם בבחירת הצבע והגוון הנכון לכל החלל ולא רק בצבע אלא גם טקסטורות מעניינות היישומים לקירות הם רבים אחד מהם והאהוב מאוד הוא הטפט לקירות שניתן לבחור במגוון רב של דוגמאות בשווקים השונים, או לחילופין ניתן ליישם על הקירות טיח צבעוני שמאוד מודרני בשנים האחרונות זה נותן לקיר מראה יוקרתי, תלת ממדי, עומק ועניין.

לאלו מביננו שרוצים עיצוב חדר שינה מודרני מינימליסטי ניתן להוסיף על הקירות ציור קיר עדין או משפט חכם או סתם מילים שרשומות בפונט וסגנון מעניין בקומפוזיציה מעניינת שמשלימה את החפצים האחרים שבחלל.

חדרי שינה מעוצבים מתחילים בתכנון ולאחריו הרכישות השונות וביצוע בפועל של התכנון.

רצוי לתכנן ולהתייעץ עם מעצב/ת פנים שמתמצא/ת ברעיונות חדשניים ובהצא הגדול שיש היום לקהל הרחב בתחום. כך תיצרו לעצמכם עיצוב חדר שינה מעניין וייחודי שיהיה רק שלכם !
 

חזרה לעמוד עיצוב חדרי שינה

מיקה פז – אדריכלות פנים ועיצוב