לשליחת מייל  050-3112211  יוטוב  לינקד אין  גוגל+  פייסבוק 

עיצוב סלון בעולם המודרני


בעזרת עיצוב נכון, חשיבה ותכנון מוקדמים גם עיצוב הסלון שלכם יכול להיות מודרני משוכלל ומלא חן.

בשנים האחרונות עיצוב הסלון המודרני הפך ליותר ויותר משוכלל, כל זאת בזכות אמצעים טכנולוגים יעילים שהופכים את עיצוב הסלון לאטרקטיבי יותר לא רק מבחינת יופי אלא באמצעות תפעול ושימוש בעיצוב בקלות יתרה.

הטכנולוגיות החדשות פיתחו "גאדגטים" , שמהווים נוחות משמעותית, מהירות ויעילות בשימוש במוצרים הטכנולוגיים והחשמליים בבית, אשר מקלים ומשפרים את איכות החיים ולעיתים מוסיפים גם לעיצוב עוד פן מסקרן ומעניין.

כאשר אנחנו בוחרים לשפר את רמת איכות החיים שלנו ומשלבים אותם בחיינו בכלל ובבית בפרט המטרה העקרית היא להקל על עצמנו. מערכות וגאדג'טים חכמים מביאים את הצורך הזה לידי ביטוי והופך את עיצוב הסלון לעיצוב מודרני.


עיצוב סלון מודרני

מערכות בעיצוב הבית החכם ומודרני :

כבר בשלב התכנון כאשר בונים בית או בזמן שיפוץ ניתן לשלב ולתכנן את מערכת הבית החכם.


בית חכם משמעותו שימוש במערכת מתקדמת שמחברת את כל הפריטים הרצויים בבית למחשב שממנו ניתן לשלוט על כל הפריטים ממקום אחד כגון: וילונות, תריסים, נקודות מאור, מיזוג אויר וכו' ניתן לחבר את כל אלה למערכת אחת חכמה ולשלוט עליה מתוך המחשב האייפד או המכשיר הנייד.
 

בזכות מערכת זו ניתן ליצור מצבים רצויים של פתיחת חלונות הסטת הוילון וכמות האור הרצויה בבית , להדליק מרחוק את דוד החשמל ועוד.

תאורה חכמה בעיצוב מודרני

אחד הנושאים החשובים בעיצוב חכם ומודרני בסלון הוא החלק של התאורה. כמות האור ואיך יראו הגופים לאחרונה השימוש בגבס שמאפשר ריבוי של גופי תאורה נסתרים אם אלו ספוטים או לדים ניתן לשלוט על כמות האור ואיזה גופים יפעלו ויתנו אוירה חמימה קלילה רומנטית או כל שימוש אחר. 


עיצוב סלון יוקרתי

שלט אינטגרלי ורב תכליתי – גאוני

כבר מזמן דובר על יכולת שליטה אוניברסלית בכל רחבי הבית. השלט האינטגראלי מאפשר שליטה על מגוון מוצרי חשמל, מוצרים אלקטרוניים ודיגיטאליים בכל הבית.  השלט האינטגרלי הוא קטן וממוקד ובלחיצת כפתור יכול להפעיל את המזגן או להגביר את הטלויזיה.

עיינית טלויזיונית – הממיר נראה מכל מקום

בשנים האחרונות עיצוב סלון מודרני ויוקרתי הופך יותר ויותר מינימליסטי. אחד הצרכים הנדרשים בעיצוב הסלון הוא המזנון הידוע שבתוכו מאחסן את הממיר של הטלויזיה מערכות שמע למינהן.


כל אלה מנוהלים ע"י שלטים שמתקשרים עם המכשירים ישירות ולכן אי אפשר שלא להשאיר אותם נראים עד שהגיע הגאדג'ט השימושי שיכול לתקשר בצורה על חוטית עם הממיר.


הממיר יכול להמצא בתוך ארונית או בגבס וע"י עיננית קטנה שמוצמדת למסך הטלויזיה ניתן לקרוא את הממיר גם כשהוא מוסתר. כך נוכל לשמור על עיצוב נקי, אסטטי ומודרני לסלון ואולי אפילו לוותר על המזנון כהגדרתו המקובלת.

וילונות/תריסים חשמליים – דרך טובה לשימוש חכם במשאבי השמש

וילונות תריסים והצללות חשמליות ניתנים גם הם לשליטה מרחוק. הוילונות הקונבנציונאליים הפך לדבר של פעם ובמקומם תופסים המוצרים החשמליים המאפשרים שליטה מקרוב ומרחוק ע"י שלט או כפתור.


גאדג'טים המאפשרים שליטה על מוצרי ההצללה מקנים יכולת נגישות חשובה ושליטה מדויקת על כמות האור והחשיפה לשמש אותם נרצה במהלך כל היום. ניתן לקבע מצבים מיוחדים לפי השעה המדויקת בה נרצה לחשוף את הבית לאור היום או להצללתו.

 

חזרה לעמוד עיצוב סלון

מיקה פז – אדריכלות פנים ועיצוב