לשליחת מייל  050-3112211  יוטוב  לינקד אין  גוגל+  פייסבוק 

שדרוג מראה הסלון באמצעות עיצוב בגבס

הסלון הוא החלל המרכזי בבית והוא מוקד ההתרשמות הראשונית כאשר נכנסים אליכם הביתה, לכן עיצוב הסלון הוא העיצוב שצריך להיות הדומיננטי ביותר בבית מבחינת ההשקעה והחזות.
 

שדרוג מראה הסלון באמצעות עיצוב ובנייה בגבס בהחלט נותנים לו את הערך המוסף לו הוא היה נצרך מבחינה דקורטיבית, אם אתם מעוניינים לתת מראה רענן, מעוצב ועדכני לביתכם, עבודות גבס בסלון בהחלט יעשו את העבודה היטב.

עיצוב סלון בגבס לסגנון מודרני ועדכני

אם אתם מתחברים לסגנון העיצוב המודרני והעכשווי, עיצוב סלון בגבס הוא העיצוב המושלם ביותר לסגנון זה. נישות בסלון מגבס מעצבות לכם את הסלון בצורה המודרנית ביותר, משוות לו מראה יוקרתי ומאורגן.

תוכלו לעשות עיצוב סלון בגבס לכל פינה בסלון שתבחרו, אם לספריה, אם לפינת תמונות דקורטיבית ואם לנישה המיועדת לטלוויזיה. אין ספק שהסלון שלכם ישתדרג בכמה וכמה רמות לאחר עיצוב סלון בגבס.

עיצוב נישות בסלון מגבס למטרות פרקטיות ולנוי

רבים חושבים שהמטרה הראשית של עיצוב נישות בסלון מגבס היא למטרה של עיצוב נטו, אמנם אין הדברים כך כלל וכלל. עיצוב נישות בסלון מגבס מהוות כפתרון פרקטי וארגוני הן לאחסון והן למראה מסודר ונקי של החלל.

עיצוב גבס בסלון

לרענן את מרכז הבית עם עיצוב קיר גבס לטלוויזיה

מרכז הבית הוא המקום בו אתם מתאספים כמשפחה ובו אתם מארחים, לכן הסלון חייב להיות מעוצב היטב מכל הבחינות הן ברמה החזותית עיצובית והן ברמה הפרקטית.


כאשר לכל דבר יש את הנישה והפינה שלו הכל נראה הרבה יותר מאורגן, מעוצב ונכון. עיצוב קיר גבס לטלוויזיה לא רק שמעצב את החלל והופך את הנישה לפינה יוקרתית ודקורטיבית אלא גם תוחם את המקום אליו היא שייכת, דבר התורם להרמוניית העיצוב בסלון.
 

אצל מי מומלץ לעשות שיפוץ ועיצוב בגבס?

עבודות גבס בסלון מומלץ לעשות אך ורק אצל חברות המומחיות בגבס, יתרה מכך לפני שאתם סוגרים עסקה, מומלץ לבקש ולראות תיק עבודות של איש המקצוע או החברה.

חזרה לעמוד עיצוב סלון

מיקה פז – אדריכלות פנים ועיצוב