לשליחת מייל  050-3112211  יוטוב  לינקד אין  גוגל+  פייסבוק 

פתרונות לעיצוב סלון קטן


חוששים שיהיה קשה לעצב את הסלון מפני שהוא קטן?

שישה טיפים שיוכלו לסייע לכם במציאת פתרונות לעיצוב סלון קטן ולהפוך אותו למרכז הבית החמים והמזמין.

עיצוב פנים סלון קטן

טיפ מספר 1- הגודל לא קובע!
גם אם הסלון שלכם הינו קטן בגודלו ובעל מטראז' מצומצם אין הדבר אומר שלא תוכלו לעצב אותו על פי החלום שלכם כך שיהיה מזמין ויפה. בעולם העיצוב הגודל בהחלט לא קובע, כל חלל לא משנה מה גודלו כאשר מעצבים אותו בצורה נכונה ומקצועית יכול להיות מדהים וגם פרקטי, בזה אין ספק.

טיפ מספר 2- קחו מעצב או מעצבת פנים
הדרך הטובה ביותר לעצב חלל באופן שיהיה מקצועי, מנוצל היטב וגם מעוצב בסגנון שאתם רוצים, במקרה זה מדובר על עיצוב פנים סלון מודרני היא על ידי מעצב או מעצבת פנים אשר מנוסים ומקצועיים בתחום שלהם ויודעים לראות את התמונה כולה ולהתמודד עם כל חלל מאתגר ככל שיהיה.

טיפ מספר 3- עיצוב פנים סלון מודרני
עיצוב פנים סלון בסגנון מודרני יהיה בסטייל נקי עם מינימום פריטים כמה שפחות חיבורים וקוים מיותרים ולרוב בצבעים מונוכרומטיים (סקלה של אפורים) בריצוף בקירות בתוספת צבעוניות מעניינת כמו אדום, ירוק, כתום וסגול שיבואו לידי ביטוי בריהוט, טקסטיל , כריות וילונות שטיחים וכו'.

טיפ מספר 4- עיצוב סלון בגבס
עיצוב סלון בגבס על ידי נישות מעוצבות מתאים מאוד לסגנון של עיצוב פנים סלון מודרני ומאפשר פתרונות אחסון וכן ניצול נכון של החלל בצורה אסתטית ויפה מקנה מראה אחיד וגם מאפשר משחק של תאורה שיוצרת אוירה רומנטית חמה ומזמינה.

טיפ מספר 5- ניצול החלל על ידי פתרונות אחסון מעוצבים
אם אתם רוצים שהעיצוב של הסלון הקטן שלכם יכיל את החפצים הנחוצים לכם וגם ישמש כסלון אירוח מעוצב ויפה, תזדקקו לפתרונות אחסון מעוצבים שינצלו את החלל בצורה נכונה, לדוגמא: ספות פינתיות מודולאריות עם ארגזים לאחסון, שולחן סלוני אשר גם בו ניתנת אפשרות אחסון ועוד.

טיפ מספר 6- השקיעו בהום סטיילינג
הום סטיילינג של עיצוב פנים סלון מודרני יכול להיעשות על ידי שימוש בחומרים שונים כגון: בדים מעניינים לספות, פורמייקה או צבע מבריק לרהיטים, אבזור דקורטיבי, חשוב מאוד תמונות על הקירות שלא יהיו "עירומים" פסלים ואביזרים מעניינים ועוד.
 

חזרה לעמוד עיצוב סלון

מיקה פז – אדריכלות פנים ועיצוב