לשליחת מייל  050-3112211  יוטוב  לינקד אין  גוגל+  פייסבוק 

עיצוב הבית עם תקציב מוגבל


עיצוב הבית בכל רמה שהיא מצריך תכנון תקציב. כמובן שיש יתרון גדול כאשר יש תקציב גדול אשר מוקדש למטרה זו ואז גם ניתן לשדרג ולשנות אזורים רבים בבית ואפילו את כולו. על מנת לקבל בית מעוצב פונקציונאלי ומרגש לא צריך בהכרח להוציא הרבה כסף אפשר גם להתמקד באזורים ספציפיים מוגדרים מראש ובכך ליצור עיצוב פנים בטוב טעם עם תקציב צנוע וממוקד.


כל זאת אפשרי בסיוע של מעצב/ת פנים וכמובן אם נצמדים לאסטרטגיה אשר מתוכננת היטב מראש ובכך מעשירים את עיצוב הבית ויכולים להגיע לתוצאות מדהימות.


עיצוב הבית מוצלח דורש הכנות ותכנון מראש. הדבר הכי חשוב הינו ההחלטה לגבי כמה כסף רוצים להוציא לפני שמתחילים עם תוכניות העיצוב, לתת הגדרה כוללת למה שתרצו ותוכלו להוציא ומכאן ניתן לתכנן את השינוי ברמה האפשרית בלי "לקרוע" את הכיס ועם מקסימום תוצאה.

 

טיפים לעיצוב הבית עם תקציב מוגבל:
1. ראשית השקיעו מחשבה מעמיקה באזור אותו תרצו לעצב כך שתישארו ממוקדים וענייניים.
2. קבעו לעצמכם הגבלה בתקציב ותאריך יעד לסיום הפרויקט. בכך תמנעו מגלישה לתוספות שלא רציתם בהם
3. השתדלו להיצמד לקיים חשבו מהן הפונקציות אותו חלל משמש, ארגנו מחדש את הרהיטים והוסיפו תוספות כאלה שיוסיפו עניין ויופי.
4. הוסיפו חדשנות לחלל על ידי טיפול בקירות כגון: צביעתם מחדש, הוספת טפטים חיפויי קיר כגון : לבנים וכו'
5. התייעצו עם מעצב/ת פנים שיכולים למקד אתכם ברעיונות מקוריים וחדשניים
6. הוסיפו אביזרים שיכולים להוסיף למראה כגון: תמונות מראות נרות , פתרונות קטנים שמחוללים שינויים גדולים
7. רהיטים ישנים ניתן לחדש ע"י צביעה ובכך לשנות את המראה במעט הוצאות.

 

טריקים לעיצוב פנים
כאדריכלית פנים ומעצבת אני יכולה לגלות לכם שישנן דרכים חסכוניות וכדאיות לשפר את מראה עיצוב הבית ובכך ליצור עיצוב שמתאים לסגנון האישי שלכם שאותו תרצו לבטא בביתכם הפרטי והאישי ויחד עם זאת לשמור על מסגרת תקציב שפוי ורגוע שקבעתם לעצמכם מראש.


כאשר מדובר על עיצוב הבית מה שהופך אותו לאטרקטיבי ולקבלת שינוי משמעותי וגדול שכל אחד שיבוא לבקר אתכם יאמר "וואו איזה יופי" הם דברים קטנים כגון: צבע חדש לקירות, וילונות לחלונות, כריות צבעוניות ומעניינות, שטיח שיכסה חלק מהרצפה והוספת אביזרים כגון: פסלים נרות. עם כל אלה תקבלו שינוי משמעותי ובכך בתקציב קטן תשנו את האוירה והייחודיות של עיצוב הבית שלכם.

 

ניתן לשנות את מערך הריהוט בחלל לדוגמא: בסלון אפשר שהרהיטים לא יהיו צמודים לקירות אלא יעמדו חופשי בחלל ובכך יגדירו אזור ישיבה לשיחות אינטימיים וייחודיים.

ניתן להוסיף צמחיה בכדים או ואזות גדולות שיגדירו את האזור הרצוי ויצרו הפרדה מפונקציה אחרת.


בעזרת מראות קיר בעיצוב הסלון מודרני ניתן לשוות לחללים קטנים תחושה של גודל עומק ומרחב. הקפידו שהמראה תשקף רק את הדברים היפים שתרצו כגון: נוף מהחלון שגם יכניס עוד אור לבית או קיר דומיננטי מעוצב בצבע או חיפויי קיר מעניינים כגון: בריקים (לבנים), טפט מיוחד או צביעה דקורטיבית למינה.