לשליחת מייל  050-3112211  יוטוב  לינקד אין  גוגל+  פייסבוק 

התאמת האמבטיה לארון בעיצוב חדר האמבטיה

האם באמת יש צורך לשים דגש מיוחד על התאמת האמבטיה לארון, הארון לשיש והשיש לכיור...? הפתיחות בעולם עיצוב הפנים, בייחוד בתחום עיצוב פנים חדרי האמבטיה, תורמת לנו רבות ומאפשר לנו לבחור בין סגנונות שונים, מעצבי פנים שונים ואפשרויות עיצוב שטרם נראו.

 

כיום, אפשרויות העיצוב אינן מוגבלות צבע או צורה כפי שהיה ממש עד לא מזמן ופותחות בפנינו דלתות לחדרי אמבטיה מסוגננים ומפתיעים במיוחד הכוללים שילובים מתפתחים והולכים בגוונים נועזים ו/או סולידיים יותר, ההופכים את החדר לאזור נוחות מעבר לאזור מעבר.

 

חוסר ההתאמה היא ההתאמה החדשה – אופנת הניגודים כבר כאן!

כפי שפתחנו ואמרנו, תחום האבזור והעיצוב בחדר האמבטיה, מדבר על ההתאמה באופן שונה ומקורי הרבה יותר מכפי שניתן היה לצפות ולצפות לפני שנים. האופנה החדשה המשתלטת על חדרי האמבטיה שלנו היא אופנת הניגודים אשר צובעת את החדר בגוונים משתנים, תרתי משמע והופכת אותו למעניין ומרגש יותר. קווי עיצוב דומים וגוונים משתנים הם אלה היוצרים ריגוש וטעם שונה. האמבטיה וארון האמבטיה, שני פריטים מקבילים אשר נלקחים כצמד מקבילים הדורשים הקבלה יצירתית.

 

התרשמות רחבה ורבת שנים מחדרי אמבטיה, יוצרים את התחושה שלאחר תקופה של שעננות יוצרת רושם של עיצובים בנאליים למדי ההופכים את עיצוב חדר האמבטיה לעיצוב מנומנם ורדום, המפספס את המטרה הכללית שלו, אשר מעבר לתחושת הרוגע דורשת תחושה של רעננות. אותו עיצוב מנוגד, כאשר נוצר בחשיבה ותכנון מדוקדק יענה על הצרכים הללו בדיוק. ישנה חשיבות רבה בהתייעצות עם אדריכל פנים למניעת עיצוב כאוטי, שיצור אסטטיות עיצובית, גם כאשר הניגודיות בין הארון לאמבטיה מורגשת ובולטת.

 

תיאום מושלם – חסידי ההתאמה מרימים את ראשם

על אף מה שנאמר בפסקה הנ"ל, ישנם כאלה אשר יעדיפו דווקא את העיצוב התואם שבין כלל הפריטים בחדר האמבטיה בייחוד זה של ארון האמבטיה והאמבטיה. הגודל והנוכחות של שני פריטים אלה, דורשים אופי נועז במיוחד, לעיצוב היוצר קונטרה, ולכן, רוב העיצובים ישלימו אחד את השני מבחינת הצבע והעיצוב כאחד. אף על פי כן, ניתן ליצור עיצוב ייחודי גם בעיצוב תואם, תוך רכישת מוצרי פרזול מסוגננים בעלי עיצוב שובב ובולט, זה יידרש בעת העיצוב החד גוני, המאפיין חדרים מסגנון זה ודומיו.

 

שומרים מרחק – חשיבות השטח הפתוח בחדר האמבטיה

חשיבות גודל ושטח האמבטיה וארון האמבטיה, בהתחשבות וחישוב השטח הכללי בחדר, אשר כפי שציינו, מהווים את שני פרטי הריהוט הגדולים והמשמעותיים ביותר בחדר האמבטיה, דורשים מדידה מדויקת של חדר האמבטיה ולקיחת מרווח בטחון לשמירה על השטח הפנוי היחסי בחדר. אין דבר מעצבן יותר מלהתקלח ולהביט ישירות אל תוך הקיר, מבלי שנותר מקום. ניתן להתאים ארונות אמבטיה אשר יתאימו לאפשרויות הנוחות שלנו - כן, גם כאלה שאפשר לעבור בצעד אחד מאמבטיה לארון...

המאמר נכתב בשיתוף: Goccia Design – ארונות אמבטיה

 

חזרה למאמרים

מיקה פז – אדריכלות פנים ועיצוב

 לקבלת ייעוץ ראשוני חינם - 050-3112211