לשליחת מייל  050-3112211  יוטוב  לינקד אין  גוגל+  פייסבוק 

למה כדאי להתקין מטבח חיצוני מנירוסטה

 

המרפסות של היום כלל אינן נראות כמו המרפסות של פעם, כאשר היום ישנה השקעה בלתי מבוטלת במראה של מרפסת גם אם היא נמצאת בקומה העשירית של בניין רב קומות ומונה רק 20 מטר רבוע או שזו מרפסת ענקית שמשתרעת למרחק של 70 מטר רבועים מן הדירה הפרטית צמודת הקרקע.

 

בעלי הדירות משקיעים מזמנם עבור יצירה של חלל שבו גם אפשר לבצע שימוש ברוב השעות בהן נמצאים בבית ועם האווירה הנכונה מקבלים חלל שמזמין לצאת אליו ולנטוש את הבית לכמה שעות של חיבור אל הטבע עם דק העשוי עץ מלא, צמחייה שעושה צבעוני בעיניים ואפילו ריהוט נעים שאפשר לשכב עליו בשיא הנעימים ולחלום בהקיץ לכמה שעות או פחות מכך.

 

אחת הפעילויות היותר בולטות בקרב אוהבי המרפסות היא הכנה של ארוחות "על האש" שמצריכות לכל הפחות גריל גז ועבור המשקיעים התקנה של מטבח חיצוני שמאפשר להכין ארוחה שלמה מבלי להזדקק למטבח שנמצא בתוך הבית, ואם כבר בוחרים מטבח חיצוני אז שיהיה מנירוסטה.

 

מטבח בעל מראה מודרני

אחד הדברים שמאוד מדגישים את העיצוב המודרני הוא משטח העשוי ממתכת ונירוסטה בהחלט עונה על הקריטריונים של עיצוב מודרני שנראה טוב לעין ומחבר בין העיצוב של יתר הבית, במידה ואף הוא מעוצב בקווים מודרניים שכאלה.

 

עמידות גבוהה לתנאי חוץ

זה לא משנה אם מדובר ביום חמים של שמש או ביום של חורף, שימוש במטבח העשוי מנירוסטה מאפשר לא לחשוש מכל תנאי מזג האוויר שמשפיעים במידה רבה על המטבח שנמצא כל הימים באזור שהוא בסך הכל חיצוני פחות, או חיצוני לגמרי. נירוסטה ידועה בעמידות שלה ולכן זהו חומר שנבחר במקרים רבים גם עבור מטבחים שנמצאים בחלק הפנימי של הבית ומשרתים את בעלי הדירה ללא כל בעיה של תחזוקה במשך שנים רבות ויעילות באזור של המטבח בו מותקנת הנירוסטה.

 

חומר שקל לניקוי

מה כבר מבקשים אנשים שעמלים על ארוחה שלמה במטבח שלהם? שלאחר שהם סיימו את כל ההכנות ונהנו מארוחה טעימה ומזינה שיהיה זה אפשרי לנקות את כל הבלאגן שנותר ללא מאמץ רב ולהעביר בשיא הקלילות מטלית לחה שתאסוף את כל הלכלוך ותשאיר את המשטחים העשויים מנירוסטה נקיים ומבריקים כפי שהיו לפני תחילת עבודת הבישול. הדבר נכון גם עבור מטבח חיצוני שיכול להיות מבריק במשך שנים רבות מבלי שיעלה לרגע החשש כי זה יעלה בתחזוקה מתישה לאחר כל ארוחה שמכינים בעזרתו.