לשליחת מייל  050-3112211  יוטוב  לינקד אין  גוגל+  פייסבוק 

מיטות נוער

מיטת נוער מאפשרת לכם לספק לילד שלכם אפשרות נוחה במיוחד הן לשינה והן לישיבה על הספה במשך שעות היום. מדובר על רהיט חיוני ביותר לכל הדעות בכל בית ובו נערים ונערות.

עיצוב ותכנון נכון לחדר של הילד שלך

עיצוב החדר הוא חלק בלתי נפרד מתכנון החדר לילד שלך. אז מה חשוב שיהיה בעיצוב החדר?

רהיטים:

חשוב מאוד לבחור רהיטים לילדים שיוכלו להתאים להם גם כשיגדלו. במקרה זה בחירת רהיטי ילדים עם קישוטים ומדבקות מסוימות לא כל כך כדאי, מכיוון שהילד לא יאהב אותם בעוד כמה שנים. ולכן קניית רהיטים קלאסיים יקלו ויתאימו מאוד גם בעוד כמה שנים.

כך גם בחירת מיטה לילד שלכם חשובה מאוד, יכול להיות שהמיטה שתקנה היום לא תתאים בעוד כמה שנים, לכן חשוב לקנות מיטה שתתאים גם בעוד כמה שנים דבר שיחסוך לכם מאוד בעתיד.

בטיחות:

הדבר הכי חשוב בתכנון ועיצוב חדרי ילדים, לכן חשוב לתת לו דגש עם כמה פרטים: הימנעו מרהיטים עם פינות חדות וממגירות כבדות, הימנעו מקופסאות כבדות עם מכסים כבדים ובנוסף הימנעו משקעים פתוחים.

מומלץ לסדר את הצעצועים והחפצים שצריכים במגירים ובמדפים נמוכים או בכלל בקופסאות אחסון על הרצפה. ופריטים אשר כמעט ואין בהם שימוש יש לאחסן במדפים גבוהים.

צבע מתאים:

בחדרי ילדים אפשר לשחק עם הצבעים. אך עם זאת, מומלץ ללכת על צבעים יותר עדינים וניטרליים. בנוסף ניתן להוסיף פריטים וחפצים בצבעים שונים מצבעי הקיר לדוגמא, להוסיף כריות צבעוניות דבר שמאוד מתאים לחדרי ילדים, פוך - פריט שילדים מאוד אוהבים, מצעים ועוד.

איכות:

חשוב לקנות רהיטים איכותיים. כך הם יחזיקו מעמד לטווח ארוך יותר וזה יכול לחסוך לכם עלויות עתידיות ולשרת אתכם להרבה זמן. בכל הקשור לבחירת רהיטים לחדרי ילדים חשוב לקחת בחשבון מספר דברים כמו לדגומא, גודל, צורה, מראה וכמובן המחיר.

נכון, עיצוב חדרי ילדים משתנה והוא תהליך שנמשך שנים, אך עם היסודות הנכונים תוכלו לחסוך לעצמכם לשנים הבאות וכמובן לחסוך לעצכם קסם רב.

הגיע הזמן שתיקנה לבן שלך מיטת נוער

אם יש לך בן אשר הגיע לגיל ההתבגרות הרי שאתה צריך לדאוג לכך כי יהיה לו נוח בחדר שלו, ואם יש דבר אשר אתה חייב לקנות לו, זו מיטה או ספת נוער כזו או אחרת. ברור כי אי אפשר שהוא ימשיך לישון על אותה המיטה אחרי שהוא כבר גדל, והיום האופציה של מיטות נוער ושל ספות נוער זו אופציה טובה ואיכותית ביותר ללא כל צל של ספק.

מיטות שונות אשר נוח לישון עליהן

מיטות נוער אשר אפשר לרכוש היום הינן מיטות באיכות גבוהה למדי מן הסתם, והבן שלך יוכל לבחור בין לא מעט דגמים.

ישנם דגמים שונים אשר בהם המיטה עשויה ממזרון של גומי אוויר, ויש גם לא מעט מיטות נוער אשר בהן המזרון הינו מזרון קפיצים לכל דבר וענין. כדאי מאוד שתיקח את הבן שלך איתך לחנות ביום אשר בו אתה רוצה לקנות לו מיטה, כיוון שהוא צריך לשכב על המיטות השונות ולבדוק את הנוחיות שלהן הלכה למעשה.


כך הוא יוכל לגלות גם כי להרבה מיטות ישנו מנגנון ידני או חשמלי לכוונון, כך שבטוח כי גם יהיה לו נוח לקרוא במיטה או לראות טלוויזיה.

קנה לבן שלך ספה מתאימה ביותר

האופציה השנייה אשר היא תוכל להציע לבן שלך, זו האפשרות של ספות נוער. בקטגוריה של ספות נוער יש לא מעט דגמים יפים במיוחד, וחלק ממה שמיוחד בספות הללו, הוא שיש בהן קורות תמיכה שנותנות תמיכה מקסימאלית.

בנוסף לכך, מובן שאפשר להשתמש בהן הן בתור ספות והן בתור מיטות, כך שהבן שלך יוכל לבחור מה הוא מעדיף בסופו של דבר.

מחיר שנוח לכל הורה

אם חששת לרגע כי קנייתה של מיטה חדשה לבן המתבגר שלך זו תהייה הוצאה כלכלית גדולה ממה שתכננת, אז בוודאי תשמח מאוד לדעת שאתה טועה. המחירים אינם גבוהים כלל וכלל, ויש כמובן גם אפשרות לבחור את הצבעים אשר הכי יתאימו לעיצוב של החדר של הבן שלך, כך שזה כדאי.

 

חזרה למאמרים

מיקה פז – אדריכלות פנים ועיצוב

 לקבלת ייעוץ ראשוני חינם - 050-3112211