לשליחת מייל  050-3112211  יוטוב  לינקד אין  גוגל+  פייסבוק 

טיפים לבחירת וילונות גלילה


וילונות גלילה, מגיעים במבחר גוונים, צבעים, וסגנונות ומוסיפים לכל עיצוב של חדר היכול להיות, חדר ילדים, חדר שינה, פינה בסלון, חדר עבודה. כאשר לכל חדר יש להתאים וילון גלילה אחר, כדי ליצור את המראה העיצובי הנכון, שכן, כל בד, כל גוון או דוגמא משנה את העיצוב מן הקצה אל הקצה. הווילונות צריכים לשמש לתקופה ארוכה, ועל מנת שתעשו את הבחירה הנכונה, הבאנו מספר טיפים חשובים שיסייעו לכם ברכישת וילונות הגלילה.

טיפים מובילים לבחירת הוילון המושלם


טיפ ראשון – הקפדה על איכות: וילון הגלילה, חשוב ביותר שיהיה איכותי, והמנגנון שבו, יפעל באופן תקין וחלק. כאשר, כדאי לנסות את השימוש בווילון לפני הרכישה ולדרוש תקופת אחריות ארוכה. 


טיפ שני – בחירת הצבע: אפשר לבחור וילון גלילה, משתלב, בגוונים בהירים ופסטלים או גוון עז ודומיננטי וזאת בהתאם לסגנון העיצובי של כל החדר או החלל שבו מכניסים את הווילון. כאשר חשוב לזכור כי הצבע צריך שיהיה כזה שיתאים לכל מיני אפשרויות ריהוט ולא מגביל, כמו גם, לזכור, שצבע כהה, בולט יותר ופחות פרקטי למול צבע בהיר שיוצר מראה אחיד והרמוני.


טיפ שלישי – בטיחות: בחדרי ילדים, אחת הבעיות עם וילונות שהם עלולים ליצור כל מיני מצבים בלתי בטוחים, וניתן לומר כי וילון גלילה פותר את הבעיה הזאת. אפשר לבחור וילונות בצבעים ובדוגמאות מעולמם של הילדים ולעצב את חדר הילדים בווילון גלילה מיוחד, בטוח ונוח לשימוש.


טיפ רביעי – בד עמיד: במיוחד בחדרי ילדים וחדרי עבודה, כדאי לבחור בווילון גלילה, העשוי מבד שניתן לנקות בקלות שלא סופח אליו אבק או כתמים, כדי שמראהו החדש יישאר כך לאורך זמן.


טיפ חמישי – המחיר: העלות של וילון הגלילה, משתנה בהתאם לאיכות, גודל, סוג, צבע, בד וכדומה. כאשר בוחרים וילון גלילה, המחיר צריך להוות שיקול חשוב אך לא עיקרי, משום שיש להתייחס בעיקר לאיכות, שכן הווילון צריך שישמש לתקופה ארוכה ולכן לעתים כדאי לשלם מעט יותר אך ליהנות מווילון מטיב מעולה.


טיפ שישי ואחרון: לרכוש ממקום אמין – ישנן כל מיני חברות או משווקים המציעים וילונות גלילה למכירה, אשר לא תמיד ניתן לסמוך עליהם ולכן חשוב לרכוש רק ממקום שאתם מכירים, עם וותק וניסיון, ואשר אחראי על התקנת הווילון, מאפשר את החלפתו במידת הצורך ונותן מענה בכל בעיה שמתעוררת.


כדאי ורצוי להתייחס בתשומת לב לכל הטיפים החשובים שהובאו כאן, כדי שתבצעו את הרכישה הטובה ביותר של וילונות גלילה עבור חדר השינה, חדר הילדים, או לכל צורך אחר.

 

חזרה למאמרים

מיקה פז – אדריכלות פנים ועיצוב

 לקבלת ייעוץ ראשוני חינם - 050-3112211