לשליחת מייל  050-3112211  יוטוב  לינקד אין  גוגל+  פייסבוק 

הבית הוא הפינה השקטה שלכם

בית הוא לא רק מקום לישון בו. בית הוא המקום בו אתם סוגרים את העולם בחוץ ומפנים זמן רק לעצמכם וליקירים שלכם. בית צריך להכיל אתכם ולתת לכם מקום נעים לנוח בו. מה שהופך בית לבית, זהו העיצוב. ולכן יש לתת חשיבות רבה לעיצוב הבית.

עיצוב בתים פרטיים חייב להיעשות על ידי בעל מקצוע מוסמך

בתחום עיצוב הפנים, קל מאוד לבלבל עיצוב פנים עם יופי גרידא, אך אין הדבר נכון. תפקידו של מעצב הפנים אינו רק לעצב יפה את הבית, אלא לעצב נכון את הבית. כל רהיט צריך להימצא במקום ובזווית המתאימה, שייצור הרמוניה עם שאר הרהיטים, ויהיה נוח לשימוש. בנוסף יש לקחת בחשבון את מיקומו של הבית לדוגמא: כיוון זוויות האור בשעות שונות של היום בחדר, ולעצב בהתאם. לאחר מתן מענה לפונקציונאליות של החדר ולתנאים בחדר, מתפנה מעצב הפנים לתת מענה להרמוניה בין כל הרהיטים וליופי.משמע, שעיצוב בתים פרטיים אינו נעשה כלאחר יד ובעת עיצוב הבית, יש להסתמך על איש מקצוע.

עיצוב בית פרטי מודרני

בית מעוצב לפי הטעם והסגנון שלך, תוך שילוב אלמנטים וטרנדים חדישים מעולם עיצוב הבתים הפרטיים

רצוי לבחור איש מקצוע בעל ניסיון וידע קודם בעיצוב בתים, ולוודא כי אתם מתחברים האחד לשני. וודאו כי יש לכם שפה משותפת עם המעצב האחראי לעיצוב הבית, וכי אתם מרגישים שהמעצב מבין אתכם ויוכל להתמודד יפה עם המשימה הגדולה שהיא עיצוב הבית שלכם והפיכתו לבית חלומותכם.

עיצוב בתים פרטיים משתנה לפי הטרנדים הנפוצים. פחות מדובר בטרנדים של צבעים שולטים כמו שאנו מכירים מעולם האופנה, אלא בסגנונות עיצוב שונים. אינכם רוצים בית המעוצב בצורה מרשימה אך נראה כאילו כולו לקוח מהמוזיאון לימי הביניים, ולכן בחרו מעצב עדכני, חדשני, היודע בדיוק אילו טרנדים חזקים עכשיו בעיצוב בתים ויודע כיצד להתאים את הטרנדים האלו לסגנון ולטעם האישיים שלכם.

מיקאסה, בראשות מיקה פז, הינו סטודיו לאדריכלות פנים ועיצוב. במיקאסה אנו קשובים תמיד לכל הטרנדים החדשים בעיצוב בתים ויחד עם זאת קשובים לכם. נעצב עבורכם את הבית לפי הטעם והסגנון שלכם, תוך שילוב אלמנטים חדישים מעולם עיצוב הבתים הפרטיים. בצורה כזו ביתכם ייהנה מעיצוב נכון ומפונקציונליות רבה, לצד עדכניות וחדשנות.

 

חזרה לעמוד עיצוב בתים פרטיים

מיקה פז – אדריכלות פנים ועיצוב

 לקבלת ייעוץ ראשוני חינם - 050-3112211
וביחד נגשים את חלום לעיצוב הבית הירוק שלכם עוד היום!